YUVARLAK HALKA TÜYLÜ SARKAÇ SÜS YAPMAK

Yuvarlak halka tüylü sarkaç süs yapmak için bulduğum bu güzel ve değişik çalışmayı ister takı, ister sarkaç süs, isterseniz de değişik çalışmalarda kullanabilirsiniz. Küpe olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Kendin yap çalışmasında ne yapmanız gerektiği kabaca gösterilmiş.

Bu güzel çalışmayı çocukların odasına sarkaç süs şeklinde yapmayı düşünebilirsiniz. Renk olarak kendinize göre renkler seçip, daha değişik tipte de yapabilirsiniz. Resimli anlatımda yuvarlak şekilde yapılmış. Siz kare veya değişik şekillerde bu çalışmayı yapıp evinizde sarkaç süs şeklinde kapı eşiklerinde veya duvarda kullanabilirsiniz.

Dekoratif güzel bir süs çalışması olduğunu söylemek isterim. Anlatımlı kolay çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sarkaç süs şeklinde satabilirsiniz. Para kazanabileceğiniz bir çalışma olduğunu eklemek isterim. İster takı çalışmalarınızda bu güzel örneği değerlendirin.

 
 

İsterseniz de evi güzelleştirmek için yapmayı düşündüğünüz sarkaç çalışmalarda bu güzel kolay yap çalışmasını değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay sarkaç çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Umarım kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

yuvarlak-halka-sarkac-tuylu-sus-yapmak

 

KEDİ KULAKLI TAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kedi kulaklı saç tacı yap, kedi kulaklı taç nasıl yapılır ve kedi taç yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir