YUVARLAK KARTONDAN YÜN İPLE ÖRGÜ BİLEKLİK

Yuvarlak kartondan yün iple örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik kendin yap örgü bileklik çalışmasını sizde seveceksiniz. Yapımı zor olmayan çalışmada kartonu yuvarlak olarak kestikten sonra belirli kırtıklar sonrasında ipi dolayarak örgü bileklik çalışmasına başlayabilirsiniz.

Anlatımdan yararlanarak farklı renkteki iplerden harika takılar veya el yapımı bileklikler ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı kartondan yün iple bileklik yapma çalışması sayesinde bir nevi dokuma tezgahı mantığı ile bilekliği örerek ortaya çıkarıyorsunuz.

Yuvarlak karton kestikten sonra kertiklere ipi geçirip bilekliği örmeye başlayabilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa yorum yazın. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli el yapımı bileklik örme çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

yuvarlak-kartondan-yun-iple-orgu-bileklik

 

OYUNCAK KEDİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kedi oyuncak yapımı, keçeden kedi oyuncak ve kedi oyuncak nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir