Yüz Şekline Göre Kaş Nasıl Alınır?

Evde Kolay Yüz Şekline Göre Kaş Nasıl Alınır?

Bayanların önemsediği konuların başında gelen kaş alma işlemi ile ilgili sizlere bu gün yüzünüzün şekline göre nasıl kaş alacağınızdan bahsedeceğiz. Resimli ve videolu anlatımlar ile yüzünüze göre kaş alma işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Bu yazımda sizlere paylaştığım örnek resimlerden yararlanarak dilediğiniz karaktere bürüne bilirsiniz. Yüzünüzün şekline göre tercih edeceğiniz kaş tipi sayesinde hem daha bakımlı hem de daha şık gözükeceksiniz.

Evde kolay yüz şekline göre kaş nasıl alınır? diyorsanız, paylaştığım anlatımlı resimlerden yararlanabilirsiniz. Kişisel güzellik bakımından her gün yeni paylaşımlarda bulunmaya çalışıyorum. Bu yazımda da yine kişisel güzelliğine önem veren bayanlara yönelik güzel bir çalışma paylaştım. Bir nevi pratik bilgi de sayılacak bu bilgileri keyifle kullanabilirsiniz.

duzgun-kas-alma-yontemleri

evde-yuzunuzun-sekline-gore-kas-alma

yuzunuze-gore-kasinizi-duzgun-alin

 
 

yuzunuzun-sekline-gore-kas-alma-yontemi

Düzgün bir şekilde yüzünüzün şekline göre doğal güzelliğinize güzellik katacak şekilde kaşlarınızı aşağıdaki videoyu izleyerek düzgünce alabilirsiniz.

 

 

 

 

prendre des sourcils – take eyebrows – nehmen Sie die Augenbrauen

 

2015 Şirin Küçük Kız Saç Modelleri Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kız saç modeli, kleines Mädchen Frisuren ve küçük kız saç modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir