YÜZ TAMAMLAMA BOYAMA RESİMLERİ

Yüz tamamlama boyama resimleri arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışmayı okul öncesi olarak çocuklarınıza hazırlayabilirsiniz. A3 kağıda çıktı aldıktan sonra kesip, birleştirmelerini söyleyebilirsiniz. Daha sonra boyamalarını ve bu sayede çocuklarınızın el becerilerini de geliştirdiklerini göreceksiniz.

Bu tür güzel okul öncesi çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onları da bu yazımın hemen altında bulabilirsiniz. Yüz tamamlama resim örneklerini sitemizde fazlaca bulacaksınız. Diğer çalışmalardan da yararlanarak çocuklarınıza sunabilirsiniz.

Evde bu tür aktivitelerle gelişimlerini tamamlamalarına da yardımcı olmuş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapacakları okul öncesi çalışmanın detaylı resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

yuz-tamamlama-boyama-resimleri

 

EŞŞEK BOYAMA RESMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eşek boyama resimleri, eşşek boyama resimleri ve kolay eşek boya hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir