Zincir Bileklik Nasıl Yapılır

Evde kolay yapılan zincir bileklik modeli için size bu yazımda güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde zincir bileklik nasıl yapılır diye sorularınız varsa, bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdaki aşamaları sizde evinizde kolaylıkla tamamlayabilir ve çok şık zincirli bileklikler yapabilirsiniz.

Zincir bileklik modeli yapmak için tüm detaylar ve nasıl yapmanız gerektiği paylaşılmış. Böylece adımları tamamlayarak sizde zincirden kolay bileklik yapmayı öğrenebilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yaptıktan sonra keyifle kullanabilir veya sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Zincir bileklik yapmak için anlatımdan yararlanarak hazırladığınız bileklikleri tüm elbiseleriniz için kombin fikirlerinizde kullanabilirsiniz.

 
 

Turistik yerlerde satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay yapılan zincir bileklik modeli için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

zincir-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-easy-chain-bracelet/

 

Kurdele Kumaşından Patik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit patik nasıl yapılır, beyaz kumaştan patik yap ve beyaz patik modeli yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir