Kendinden Kabarık Çiçekli Tığ İşi Örnek

 

 

0

 

Kendinden Kabarık Çiçekli Tığ İşi Örnek

Çok güzel bir çalışma olan kabarık çiçekli tığ işi örneği ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere hem resimli hem de videolarıyla kendinden kabarık olan çiçek desenli tığ işinden bahsedeceğiz. Bu güzel yazımda sizlere kendinden kabarık çiçekli tığ işi örneklerini ve yapımını anlatan güzel bir çalışma paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Diğer güzel çalışmalarımızı sitemizde tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları seviyorsanız, hemen hemen her gün sitemize bu tür çalışmaların örneklerini ve yapımını anlatan videoları eklemekteyim. Kendinden kabarık çiçekli tığ işi örnekleri aşağıdadır. Umarım beğenirsiniz. Bu yazımdaki çalışma kendinden kabarık çiçek gibi gözüken güzel bir örnekle başlıyor. Sizde evinizde kolaylıkla bu çalışmayı yapabilirsiniz. Öğrendikten sonra sizde evinizde kendinden kabarık çiçekli tığ işi örneğini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig-isi

 

 

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig-isi-model

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig-isi-modeli

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig-isi-modelleri

häkelarbeit-muster – crochet pattern flowers – crochet muster blumen

 

 

Daha önce paylaştığımız 2015 Lif Modelleri Resimli ve Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir