Kerpiç Ev Modelleri ve Tasarım Modelleri Resimli Videolu

 

 

0

 

Kerpiç Ev Modelleri ve Tasarım Modelleri Resimli Videolu

Kerpiç evler son derece sağlıklı yaşam alanlarıdır. Duvarları hava aldığı için nemsiz bir hava aldığından da son derece sağlıklıdır. Kerpiç evler yazın serin, kışın ise sıcak oldukları içinde tercih edilirler. Bu yazımda paylaşacağım kerpiç ev modelleri ve tasarım modellerini resimli örneklerini göreceksiniz. Yine anlatımlı videolardan da yararlanarak kerpiç evlerin yararlarını, faydalarını anlatan önemli bilgilere ulaşacaksınız.

Yapımı ile ilgili de detaylı bilgilerin bulunduğu anlatımlı videoları mutlaka izlemenizi öneririm. Kerpiç ev modellerini ilerleyen günlerde farklı çalışmalar şeklinde karşınıza getirmeye de devam edeceğim. Benzer çalışmaları bu yazımın en altında görebilirsiniz. Dilerseniz o çalışmalara da göz atabilir ve kerpiç ev benzeri farklı çalışmaların da yapılışlarını öğrenebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda kerpiç ev çeşitlerini ve modellerini resimli, videolu paylaşacağız.

kerpic-ev-nasil-yapilir

kerpicten-yapilan-evler

kerpic-ev-tasarimlari-8

kerpic-ev-tasarimlari-7

kerpic-ev-tasarimlari-6

kerpic-ev-tasarimlari-5

 

 

kerpic-ev-tasarimlari

kerpic-ev-tasarimlari-1

kerpic-ev-tasarimlari-3

kerpic-ev-tasarimlari-4

kerpic-ev-ic-dizayn-2

kerpic-ev2

kerpic-ev

 

 

Lehmziegel – Lehmhäuser – adobe houses

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Çiçek Yapımı Resimli ve Videolu Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir