KESE TAKIM LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

kese-takim-lif4-737x415
Kese-Takim-Lif-Modeli-Yapimi

Çeyizler için takım lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok güzel bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Takım halinde yapılan bu lifin bugün keseli olanı göstermek istiyorum. İlerleyen günlerde ise takımın diğer lif modellerini de göstereceğim. Kese takım lif modeli yapımı için aşağıda detaylı yapım aşaması verilen videoyu takip edebilirsiniz.

kese-takim-lif1

Yeni lif modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere çok güzel bir kese lif modeli yapımı göstermek istedim. Bu kese lifin farklı şekilleri de yapılarak güzel bir takım oluşturulmuş. Çeyiz içerisine bu şekilde bir takım eklemek istiyorsanız bu lif modeline mutlaka göz atmalısınız. Kolay bir model olduğu için kısa sürede bu lif modelini yapabilirsiniz.

kese-takim-lif2

Lif modeli iki parça halinde yapılıp eklenmiş. Öncelikle lifin orta kısmında yer alan büyük pembe kareler yapılmış. Burada fıstıklar yapılarak büyük iki kare oluşturulmuş. Daha sonra yapılan bu karelerin etrafı beyaz lif ipi ile örülmüş. Bu şekilde devam edilerek lif modelinin parçaları tamamlanmış.

kese-takim-lif3

Kese lif modeli iki parça örülüp tamamlandıktan sonra ise kenarlardan işlenerek birleştirilmiş. Kesenin ağız kısmını tutması için ise bir çiçek işlemesi yapılmış ve bu şekilde lif modeli tamamlanmış.

Lif modelinin yapımı oldukça basit önemli olan detaylı yapım aşaması verilen videoyu takip etmek bu sayede kısa sürede lif modelini tamamlayabilirsiniz.

Kese takım lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*