KESTANEDEN TIRTIL OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Kestaneden tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını çocuklarınıza yapabilirsiniz. Onları sevindirebilir ve mutlu edebilirsiniz. Bu tür kolay yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık.

Anlatımlı güzel oyuncak çalışmaları ile sizde çocuklarınızı sevindirecek el becerisi isteyen bu tür oyuncak çalışmalarına imza atabilirsiniz. Hemen altta benzerlerini de bulacak ve onları da çok beğeneceksiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışma da birbiri ardına dizelenmiş kestaneleri iple veya yapıştırarak geçirip, mimikler yaparak tırtıl oyuncağa dönüştürebilirsiniz.

 

 

Bu tür çalışmalarla çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Dilerseniz kestane kabuğundan da yapabilirsiniz. İçini oyduktan sonra kestane tırtıl oyuncak çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kestaneden-tirtil-oyuncak-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN SAHTE ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir