KESTANEDEN TIRTIL OYUNCAK YAPMAK

kestaneden-tirtil-oyuncak-yapmak-302x415

Kestaneden tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını çocuklarınıza yapabilirsiniz. Onları sevindirebilir ve mutlu edebilirsiniz. Bu tür kolay yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık.

Anlatımlı güzel oyuncak çalışmaları ile sizde çocuklarınızı sevindirecek el becerisi isteyen bu tür oyuncak çalışmalarına imza atabilirsiniz. Hemen altta benzerlerini de bulacak ve onları da çok beğeneceksiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışma da birbiri ardına dizelenmiş kestaneleri iple veya yapıştırarak geçirip, mimikler yaparak tırtıl oyuncağa dönüştürebilirsiniz.

Bu tür çalışmalarla çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Dilerseniz kestane kabuğundan da yapabilirsiniz. İçini oyduktan sonra kestane tırtıl oyuncak çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kestaneden-tirtil-oyuncak-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*