KETEN KUMAŞINDAN MİNYATÜR KEDİ OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Keten kumaşından minyatür kedi oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı minyatür oyuncak çalışması sayesinde sizde çocuklarınıza güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Evde yapılan oyuncaklar her zaman sağlıklı olmuştur. Minyatür oyuncaklar yapıp süs olarak da kullanabilirsiniz.

Keten kumaşından oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel şablonu sizde değerlendirebilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınızı belirten anlatımdan yararlanarak kısa sürede çocuklarınıza minyatür kedi oyuncak çalışmasını yapıp sevindirebilirsiniz. Bu tür çalışmaları TV ünitesi önüne süs olarak da kullanabileceğinizi belirtmeliyim.

Ayrıca evde kolay minyatür süsler yapıp sarkaç olarak da evde kullanabilirsiniz. Bu güzel çalışma küçük olduğu için sarkaç süs olarak çocuk odasında da kullanabilirsiniz. Yine anahtarlık olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Kedi şeklinde oyuncak yapmak için sitemizde daha önce de değişik şablonlar ve anlatımlar paylaşmıştık.

 

 

Onlar da hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

keten-kumasindan-minyatur-kedi-oyuncak-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY AYAKKABI SÜSLEME başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir