KETEN KUMAŞINDAN MİNYATÜR KEDİ OYUNCAK YAPMAK

keten-kumasindan-minyatur-kedi-oyuncak-yapmak-425x415

Keten kumaşından minyatür kedi oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı minyatür oyuncak çalışması sayesinde sizde çocuklarınıza güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Evde yapılan oyuncaklar her zaman sağlıklı olmuştur. Minyatür oyuncaklar yapıp süs olarak da kullanabilirsiniz.

Keten kumaşından oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel şablonu sizde değerlendirebilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınızı belirten anlatımdan yararlanarak kısa sürede çocuklarınıza minyatür kedi oyuncak çalışmasını yapıp sevindirebilirsiniz. Bu tür çalışmaları TV ünitesi önüne süs olarak da kullanabileceğinizi belirtmeliyim.

Ayrıca evde kolay minyatür süsler yapıp sarkaç olarak da evde kullanabilirsiniz. Bu güzel çalışma küçük olduğu için sarkaç süs olarak çocuk odasında da kullanabilirsiniz. Yine anahtarlık olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Kedi şeklinde oyuncak yapmak için sitemizde daha önce de değişik şablonlar ve anlatımlar paylaşmıştık.

Onlar da hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

keten-kumasindan-minyatur-kedi-oyuncak-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*