Keten Kumaştan Ayakkabı Yapmak

 

 

0

 

Evde keten kumaşından ayakkabı yapmak için paylaştığım bu güzel ve ayrıntılı çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan keyifle yapabilirsiniz. Evde ketenden terlik yapmak için daha önce benzerlerini resimli anlatım şeklinde paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere çok güzel evde kolay terlik yapmak için harika bir çalışma paylaştım. Umarım beğenir ve yaparsınız. Sizde evinize yeni terlik veya ayakkabı almak yerine bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenerek çok güzel keten terlik modeli yapabilirsiniz.

 

 

Keten kumaştan ayakkabı yapmak için paylaştığım çalışmada şablonu çıkarttıktan sonra kısa sürede çalışmanın tamamını bitirebilirsiniz. Evde keten kumaşından terlik yapmak için de bu güzel şablonu ve resimli anlatımı kendinize göre değiştirebilirsiniz. Şimdi sizleri evde ketenden ayakkabı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keten-kumastan-ayakkabi-yap

source : http://stylowi.pl/19404542

 

Daha önce paylaştığımız Polar Kumaşından Ayakkabı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir