KETEN KUMAŞTAN EL ÇANTASI YAPMAK

 

 

0

 

Keten kumaştan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Evde kolayca yapıp kullanmaya başlayacağınız çalışmanın şablonu yer alıyor. Öncelikle keten kumaşından el çantası yapabilir ve fazlaca yapıp satabilirsiniz.

Bu sayede güzel paralar da kazanabilirsiniz. El çantası yapmak için sitemizde birçok çeşitte şablon yer alıyor. Onları da mutlaka inceleyin. Kolaylıkla el çantası yapabilir ve şablonlar sayesinde kısa sürede mükemmel çantaların da sahibi olabilirsiniz.

Kısa sürede harika el çantaları yapıp sevdiğiniz insanlara da hediye edebilirsiniz. Kolayca yapıp şablonda ki gibi parçaları bir araya getirip mükemmel el çantası oluşturabilir ve kıyafetlerinizle uyumlu hale de getirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

keten-kumastan-el-cantasi-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir