KETEN KUMAŞTAN EL ÇANTASI YAPMAK

1x1.trans

Keten kumaştan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Evde kolayca yapıp kullanmaya başlayacağınız çalışmanın şablonu yer alıyor. Öncelikle keten kumaşından el çantası yapabilir ve fazlaca yapıp satabilirsiniz.

Bu sayede güzel paralar da kazanabilirsiniz. El çantası yapmak için sitemizde birçok çeşitte şablon yer alıyor. Onları da mutlaka inceleyin. Kolaylıkla el çantası yapabilir ve şablonlar sayesinde kısa sürede mükemmel çantaların da sahibi olabilirsiniz.

Kısa sürede harika el çantaları yapıp sevdiğiniz insanlara da hediye edebilirsiniz. Kolayca yapıp şablonda ki gibi parçaları bir araya getirip mükemmel el çantası oluşturabilir ve kıyafetlerinizle uyumlu hale de getirebilirsiniz. Kolay gelsin.


source : pinterest

keten-kumastan-el-cantasi-yapmak

TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*