KİBRİT ÇÖPÜNDEN EV NASIL YAPILIR

 

 

1

 

Kibrit çöpünden ev nasıl yapılır diyenler için bu yazıyı biraz güncelledim. Altta ki örnekleri biraz arttırdım. Farklı kibrit çöp maket ev örneklerine altta ulaşacaksınız. Yine farklı anlatımlı videolarda eklediğimi belirtmek isterim.

Eskiden meşhur olan bu çalışmayı sizler için hazırladık. Eskiden teknoloji gelişmiş değildi ve çeşitli uğraşlar yoktu. Eskiler ise bu güzel hobiyi yaparak, hem zaman geçirmekteydiler. Hem de evlerine güzel bir süs objesi yapabilmekteydiler. Kibrit çöpünden ev nasıl yapılır? diyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videoyu mutlaka izlemelisiniz. Eskilerin meşhur çalışması olan kibritten ev yapılışı ile ilgili çeşitli paylaşımları yine ilerleyen günlerde sizlere yapmaya devam edeceğim.

Yaparken biraz sabır isteyen bir iş ve kibrit çöplerini yapıştırırken elinizin ayarı olmalıdır. Birçok insan bu güzel çalışmayı yapmıştır. Hatta gezmeye kalksanız birçok kişinin evinde kibrit çöpü ev maketi vardır. Hatta profesyonelleşmiş kişiler de kibrit çöpünden gemi maketi yapmakta ve hatta değişik lüks ev villa maketleri de yapabilmektedirler.

Hemen hemen birçok kişinin evinde hala bulunabilen bir çalışmadır. Sizler için bu çalışma ile ilgili video paylaşacağız ve bu güzel uğraşı kolaylıkla yapabileceğiniz bilgiler paylaşacağız.

 

 

kibrit-copunden-ev-yapmak

kibrit-copunden-ev-yapmak

Kibrit Çöpünden Ev Yapımı Videosu :

Bu paylaşımımızı beğendiyseniz, sosyal hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. Eğer bu çalışmayı yaptıysanız veya daha önceden evinizde yapılmışı varsa mutlaka bize resmini çekip gönderin yayınlayalım.

match à domicile – home match – Heimspiel

 

 

Daha önce paylaştığımız TÜL VE TEL İLE LALE YAPILIŞI VE VİDEOSU başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk dedi ki:

    Evinizde bu çalışmadan bir örnek varsa bize iletişim bölümünden mutlaka gönderin. Gönderin isminizle paylaşalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir