Kibrit Kutusundan Minyatür Sehpa Yapmak

 

 

0

 

Minyatür çalışmaları çok seviyorum ve gerçekten eğlenceli çalışmalar ortaya çıkabiliyor. Evde kibrit kutusu kullanarak minyatür dolap veya küçük çalışmalar yapabilirsiniz. Bu sanatı yapanları anlayabiliyorum. Çünkü epey uğraştırıcı ama keyifli bir uğraş sonucu harika bir minyatür çalışma ortaya çıkabiliyor. Bu tür çalışmaları biraz pahalıya satmalarını anlamak gerek. Çünkü epey zaman harcayan çalışmalar ama gerçekten güzel ve eğlenceli tamamlanmaktadır. Sizde minyatür çalışmalarla uğraşmayı seviyorsanız sitemizde minyatür projeler bölümünde birçok minyatür işleri, çalışmaları ve projeleri bulabilirsiniz. Resimli anlatımlarıyla birlikte sizde nasıl yapılacağını anlatımdan yola çıkarak kolaylıkla sizde yapımını öğrenebilirsiniz. Minyatür projeler bakımından bu paylaştığım çalışma hoşunuza gidecek güzel bir örnek olabilir. Kibrit kutusundan minyatür dolap yapmak isteyenler bu güzel çalışmanın resimli anlatımından yola çıkarak sizde kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Şimdi sizleri kibrit kutusundan minyatür sehpa yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

kibrit-kutusundan-minyatur-sehpa-yapmak

Yapımı kolay gibi gözükse de biraz uğraştırıcı bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu tür çalışmalarla uğraşıyorsanız ve sizde evinizde minyatür sehpa yapmak için örnekler arıyorsanız bu resimli anlatım işinize yarayabilir. Kolay gelsin.

source : http://www.surprisediy.com/diy-220.html

 

Daha önce paylaştığımız Evde Origami Çanta Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir