Kırlentler İçin Çiçekli Etamin Örnekleri Resimli

 

 

2

 

Kırlentler İçin Çiçekli Etamin Örnekleri Resimli

Kırlentler için harika çiçekli etamin örneklerini sizler için derledik. Evinde etamin el işi kullanmayı seven hanımlara yastık, kırlent ve değişik eşyalarda kullanabilecekleri etamin ve kanaviçe işlemede de kullanabilecekleri çok güzel etamin model ve örnekleri resimli bir şekilde aşağıdadır.

Sitemizde yer alan kanaviçe etamin kategorisinde farklı örnekleri sürekli paylaştım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza farklı ve benzer çalışmalar çıkacak. O çalışmalara da ulaşabilir ve yapılışını öğrenebilirsiniz. Kırlentler için çiçekli etamin örnekleri ile ilgili yeni bilgiler gördükçe sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Yeni etamin örnekleri ile yine önümüzdeki günlerde karşınızda olacağım.

 

 

 

 

etamin example – exemple Etamin – etamin beispiels

Daha önce paylaştığımız Taşları Yapıştırarak Yapılan Çalışmalar başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Tufan Yıldırım dedi ki:

    etamin örnekleri için saolun.

  2. nur dedi ki:

    paylaştığınız için teşekkürler, örnekler güzelmiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir