Kırmızı Kalp İşleme Örneği

 

 

0

 

Bu yazımda evde işleme sanatı ile uğraşanlar için güzel bir örnek paylaştım. Resimli anlatımda nasıl yapıldığı tam olarak detaylı bir şekilde verilmemiş.

Ancak sanırım sitemde daha önce kalp işleme çalışması veya benzer motif işleme çalışmasının örneğini paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere kırmızı kalp motif işleme örneği paylaştım.

Evde bu tür çalışmaları yapanlara örnek olacağını düşünüyorum. Ben kendim motif işleme sanatını fazla bilmediğim için bu yazıma fazla bilgi ekleyemiyorum.

Ancak bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına yardımcı olacak bir örnek olduğunu düşünmekteyim. Sitemizde bu tür çalışmaları daha çok paylaşıp, videolu anlatımlarını da ilerleyen günlerde sitemize ekleyeceğim. Şimdi sizleri kırmızı kalp motif işleme örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kirmizi-kalp-isleme-ornegi

source : http://www.designsponge.com/2014/02/diy-project-chain-of-heart-napkins.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Örgü Hayvan Motif Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir