Kırmızı Spiral Tığ işi Yastık Yapmak

 

 

0

 

Spiral tığ işi çalışmaları paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel ve keyifli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde renkli yün ipten spiral tığ işi çalışmalar arıyorsanız bu ilk örnek olacak.

Evde kırmızı spiral tığ işi yastık yapmak için resimli anlatımda aşamalar tek tek gösteriliyor. Örnek olarak paylaştığım bu çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz.

Tığ işi ile uğraşan bayanlara özellikle örnek olarak paylaştığım bu çalışmaya benzer yeni örnek çalışmaları buldukça yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Evde kolay yapılan tığ işi spiral örgü çalışmalarını sitemizde ” Tığ İşi ” kategorisinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kırmızı spiral tığ işi yastık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kirmizi-spiral-tig-isi-yastik-yapmak

source : http://thejollystitch.wordpress.com/2012/03/31/011-red-spiral-crocheted-cushion/

 

Daha önce paylaştığımız Evde Tığ İşi Sihirli Döngü Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir