Kırmızı Spiral Tığ işi Yastık Yapmak

1x1.trans

Spiral tığ işi çalışmaları paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel ve keyifli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde renkli yün ipten spiral tığ işi çalışmalar arıyorsanız bu ilk örnek olacak.

Evde kırmızı spiral tığ işi yastık yapmak için resimli anlatımda aşamalar tek tek gösteriliyor. Örnek olarak paylaştığım bu çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz.

Tığ işi ile uğraşan bayanlara özellikle örnek olarak paylaştığım bu çalışmaya benzer yeni örnek çalışmaları buldukça yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Evde kolay yapılan tığ işi spiral örgü çalışmalarını sitemizde ” Tığ İşi ” kategorisinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kırmızı spiral tığ işi yastık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


kirmizi-spiral-tig-isi-yastik-yapmak

source : http://thejollystitch.wordpress.com/2012/03/31/011-red-spiral-crocheted-cushion/

Evde Tığ İşi Sihirli Döngü Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*