Kirpi İpinden Neler Yapılır?

kirpi-ipinden-neler-yapilir7

Kirpi İpinden Neler Yapılır?

Sizin için kirpi ipinden yapılan her şeyi bu başlık altında topladık. Umarım beğenirsiniz. Evde kirpi ipinden yapılan çalışmaların olduğu resimlerde ki gibi daha önceden yaptığınız bir örnekle de karşılaşabilirsiniz.

Kirpi ipinden paspas yapımı, kirpi ipinden oyuncak yapmak veya kirpi ipiyle süsleme çalışmalarından bahseden örnek resimlerde nasıl yapıldığı anlatılmamış. Ancak sitemizde kirpi ipinden yapılan çalışmaların detaylı öğretici video ve resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan kirpi ipi çalışmalarını bolca bulacağınız sitemizi incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

diejenigen mit einer Stachelseil – those made with a spiked rope – celles faites avec une corde à pointes – quelli realizzati con una corda spillo – aqueles feitos com uma corda cravado – dem, der foretages med en spidse reb

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*