Kirpi İpinden Neler Yapılır?

 

 

0

 

Kirpi İpinden Neler Yapılır?

Sizin için kirpi ipinden yapılan her şeyi bu başlık altında topladık. Umarım beğenirsiniz. Evde kirpi ipinden yapılan çalışmaların olduğu resimlerde ki gibi daha önceden yaptığınız bir örnekle de karşılaşabilirsiniz.

Kirpi ipinden paspas yapımı, kirpi ipinden oyuncak yapmak veya kirpi ipiyle süsleme çalışmalarından bahseden örnek resimlerde nasıl yapıldığı anlatılmamış. Ancak sitemizde kirpi ipinden yapılan çalışmaların detaylı öğretici video ve resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

 

 

Evde kolay yapılan kirpi ipi çalışmalarını bolca bulacağınız sitemizi incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

diejenigen mit einer Stachelseil – those made with a spiked rope – celles faites avec une corde à pointes – quelli realizzati con una corda spillo – aqueles feitos com uma corda cravado – dem, der foretages med en spidse reb

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Zincirli Çanta Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir