EN KOLAY TIRNAK BAKIMI NASIL YAPILIR

Tırnak süsleme çalışmalarının yanı sıra kolay tırnak bakımı nasıl yapılır? diyenler içinde bu gün güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde sizde tırnaklarınıza bakım yapıyorsanız veya tırnaklarınızı önemsiyorsanız, bu yazımdaki çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Bazen hayatın akışından sebep tırnaklarımızı ihmal edebilmekteyiz.

Ancak birisiyle tokalaşırken, yemek yerken, el işaretleri ile bir şeyleri anlatırken, kişilerin gözleri bazen tırnaklarımıza takılabilir.

Bu yüzden tırnaklar oldukça önemli olup, birçok insan kişilik analizi yaparken el kol hareketleri gibi tırnaklara da çokça baktıklarını söyleyebilirim.

 
 

Bu yüzden sizde evinizde tırnaklarınıza bakım yapabilirsiniz. Paylaştığım çalışmada da basit bir şekilde kolay tırnak bakımı gösterilmiş.

Resimli anlatımdaki gibi sizde tırnaklarınıza günlük rutin bakım yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

en-kolay-tirnak-bakimi-nasil-yapilir

source

 

VİDEO ANLATIMLI YAPRAK OYASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Blatspitze, dentelle feuille ve iğne oyası yaprak nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir