Kitap Cildinden Cüzdan Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kitap Cildinden Cüzdan Yapılışı Resimli Anlatım

Farklı araç gereçlerden cüzdan yapılışını anlatmıştık. Bu yazımızda da yine sizlere kullanmadığınız veya eski kitaplarınızın kalın ciltlerinden nasıl cüzdan yapacağınızı göstereceğiz. Farklı araç gereçten cüzdan yapılışı diye araştırırken karşımıza çıkan bu çalışma sayesinde sizlerde çok güzel ve şirin bir cüzdana sahip olabilirsiniz.

Kitap cildiyle cüzdan yaparak kullanabilir ve değişik cüzdanınızla herkesi şaşırtabilirsiniz. Anlatımlı kolay cüzdan çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulacağınızdan hemen bu içeriğin altında da birçok değişik cüzdan modeline ulaşacaksınız.

Anlatımlı kolay cüzdan yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli cüzdan modeli yapımı çalışmasının detaylı tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi2

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi3

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi4

 

 

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi5

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi6

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi7

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi8

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi9

Buchbindemappe – bookbinding wallet – reliure portefeuille – legatoria portafoglio – bogbinding tegnebog – cartera de encuadernación

 

Daha önce paylaştığımız Kitaptan Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir