Kitap Cildinden Cüzdan Yapılışı Resimli Anlatım


kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi2

Kitap Cildinden Cüzdan Yapılışı Resimli Anlatım

Farklı araç gereçlerden cüzdan yapılışını anlatmıştık. Bu yazımızda da yine sizlere kullanmadığınız veya eski kitaplarınızın kalın ciltlerinden nasıl cüzdan yapacağınızı göstereceğiz. Farklı araç gereçten cüzdan yapılışı diye araştırırken karşımıza çıkan bu çalışma sayesinde sizlerde çok güzel ve şirin bir cüzdana sahip olabilirsiniz.

Kitap cildiyle cüzdan yaparak kullanabilir ve değişik cüzdanınızla herkesi şaşırtabilirsiniz. Anlatımlı kolay cüzdan çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulacağınızdan hemen bu içeriğin altında da birçok değişik cüzdan modeline ulaşacaksınız.

Anlatımlı kolay cüzdan yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli cüzdan modeli yapımı çalışmasının detaylı tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi2

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi3

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi4


kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi5

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi6

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi7

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi8

kitap-cildinden-cuzdan-yapilisi9

Buchbindemappe – bookbinding wallet – reliure portefeuille – legatoria portafoglio – bogbinding tegnebog – cartera de encuadernación

Kitaptan Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*