Kitaptan Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kitaptan Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kitaptan cüzdan yapılışı ile ilgili sizlere bu yazımızda resimli bir anlatım paylaşacağız. Bu sayede sizlerde evinizde pratik bir şekilde kitaptan cüzdan yapabileceksiniz. Bu tür çalışmaları sevenler için güzel bir örnek hemen aşağıda yer alıyor. Kitaptan cüzdan yapmak için paylaştığımız çalışmayı gizli bölme olarak da kullanabilirsiniz.

Eski kitaptan cüzdan yaparak değişik cüzdanınızla herkesi de şaşırtabilirsiniz. Anlatımlı kolay cüzdan yapma çalışmalarını sitemizde detaylı anlatımlarıyla bulabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı gizli bölme veya gizli kasa mantığıyla da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir1

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir2

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir3

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir4

 

 

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir5

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir6

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir7

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir8

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir9

Brieftasche aus dem Buch – wallet from the book – portefeuille du livre – portafoglio dal libro – pung fra bogen – cartera del libro

 

Daha önce paylaştığımız Origami Nedir? Türleri Nelerdir? Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir