ESKİ ÇORAPTAN PARMAKSIZ SÜSLÜ ELDİVEN YAPMAK

Evde eskileri değerlendirme çalışmalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda eski çoraptan parmaksız süslü eldiven yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Detaylı bir şekilde adımları takip ederek sizde eski çorapları süslü eldivenlere dönüştürebilirsiniz. Eski çoraplardan yapılan değerlendirme çalışmalarını daha önce de paylaştığımı söyleyebilirim.

Evde kolay eldiven yapmak için benzer paylaşımlarım bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemelisiniz.

Anlatımlı resimlerde eski eldiven de kullanılmış. Ancak çorap ve eldiven birlikte kullanılabilir. Sanırım iç içe geçirerek dikmişler. Üzerindeki süslü taşları ise kırtasiye veya hobi marketlerden satın alabilirsiniz.

Bu tür aksesuarlarla elbiselerinize ek kombinler üretebilirsiniz. Benzer çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde eski çoraptan taşlı eldiven yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eski-coraptan-parmaksiz-suslu-eldiven-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-938.html

 

VİDEO ANLATIMLI AFRİKA ÇİÇEĞİ MOTİF YAPILIŞI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. afrika çiçeği motif anlatımlı, afrika çiçeği motif yapılışı ve afrika çiçek motif çalışması hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir