GECE RAHAT GİYİM ÖNERİSİ

Gece rahat giyim önerisi için bulduğum bu güzel ve rahat kıyafet kombin fikrini sizde beğenebilirsiniz. Alt üst takım olarak nasıl kombine edeceğiniz renk uyumu ve her şeyiyle paylaşılmış.

Yapmanız gereken aynı renklerde veya aynı türde kıyafetleri bir araya getirmek ve bu güzel kombin fikrinden yararlanmak.

Sizde evden gece dışarıya çıkarken ne giysem diye düşünenlerdenseniz bu güzel öneriden yararlanabilirsiniz. Daha önce de rahat kıyafet önerileri paylaşmıştık.

Bu da güzel bir paylaşım ve güzel bir fikir gibi duruyor. Aynı renkleri sizde kendi kıyafetlerinizde uygulayabilirsiniz. Yada aynı kıyafetleri satın alarak bu güzel gece rahat kıyafet önerisini kendiniz için uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source

gece-rahat-giyim-onerisi

 

SPOR RAHAT GİYİM KOMBİN ÖNERİSİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. rahat kıyafet kombin önerileri, rahat spor kıyafet önerisi ve yazın ne giyilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir