SPOR GİYİM KOMBİN ÖNERİSİ

Günlük hayatınızda giyinirken elinizdeki kıyafetlerden kombin yapmakta zorlanıyorsanız ve spor giyinmeyi sevenlerdenseniz, bu yazımda paylaştığım çalışmadan yararlanabilirsiniz.

Spor giyim kombin önerisi arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışma da parça parça kıyafetler ve neyle eşleştirileceği belirtilmiş. Aynılarını belki bulmakta zorlanabilirsiniz.

Ancak birçok kıyafet birbirine benzeyebilir. Bu yüzden elinizdeki benzer kıyafetlerden spor giyim kombin önerimizden yararlanabilirsiniz.

Spor tarzı sevenler için paylaştığım bu güzel çalışma da parça parça eşyalar belirtilmiş. Ayakkabı ve saate varana kadar kombin fikrinden yararlanabilirsiniz.

Bu tür kıyafet kombin fikirlerini paylaşmaya devam edeceğim. Benzerlerini ise bu yazımın hemen altında görebilirsiniz. Şimdi sizleri spor giyim kombin önerisi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

spor-giyim-kombin-onerisi

source

 

DANTELLİ KURDELE TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantelle kelebek toka yapmak, dantelli kelebek toka yapımı ve dantelli kurdele toka yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir