KIZ BEBEKLERE AJURLU YAZLIK TAYT YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

ajurlu-kız-cocuk-tayt1
Kız-Bebeklere-Ajur-Modelli-Yazlik-Tayt-Yapimi

Ajur modeli ile kız bebeklere yazlık tayt yapımı

Yazın kullanılabilinecek farklı örgü modellerini daha önce sizlerle paylaşmıştım. Bugün sizlere yaz aylarında kız bebeklerin kullanabileceği ajurlu yazlık tayt modeli yapımını göstermek istedim. Bu ajurlu taytın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videoda vereceğim için burayı takip ederek bu taytı yapabilirsiniz.

Bebekler için yapılabilecek örgü modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Daha çok kış aylarında kullanılabilecek yelek, hırka, ceket, atkı, bere gibi örgü modellerini sizlerle paylaşsam da bugün sizlere örgü kız bebek tayt modeli yapımını göstermek istiyorum.

ajurlu-kız-cocuk-tayt2

Işıl Hanım’ın paylaştığı örgü modellerini çok beğeniyorum. Değişik örgü modellerini bizlerle paylaşıyor. Bende bu modelleri sizlerinde görmesini sağlamak için  burada paylaşmaya çalışıyorum. Bugün görünce çok beğendim bir örgü işini sizlere göstermek istedim.

Kız bebekler için daha çok kış aylarında kullanılabilecek örgü taytlar veya pantolonlar yapılsa da bugün göstereceğim örgü tayt modeli yaz aylarında kullanılabilecek bir el işi. Tayt yapımında kullanılan ip sayesinde bu taytı yaz aylarında bebekleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tayt içerisinde şık bir görünüm elde etmek için yan kısımlarda ajur modeli kullanılmış. Bu şekilde hoş bir görünüm elde edilmiş. Taytın diğer kısımlarında ise düz örgü kullanılmış. Video içerisinde çok güzel detaylı bir anlatım yapıldığı için sizlerde burayı takip ederek kısa sürede bu taytı yapabilirsiniz.

Kız bebeklere ajur modelleri tayt yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*