Kız Çocukları İçin Disney Karakterleri Kağıt Şablonları

 

 

0

 

Kız Çocukları İçin Disney Karakterleri Kağıt Şablonları

 

 

Bu yazımda kız çocuklarınıza kağıttan veya kartondan birleştirerek yapacakları harika prenses oyuncakları, disney karakterlerinin oyuncaklarının şablonlarını paylaşacağım. Bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alıp, makas yardımı ile kestikten sonra yapıştırmanız gerekiyor. Ortaya kağıttan prenses oyuncaklar çıkıyor. 3 boyutlu da diyebiliriz. Kağıttan oyuncak şablonları ile ilgili paylaşımları yapmaya devam edeceğim. Kız çocuklarının daha çok hoşuna gideceği bu güzel çalışmayı çok beğeneceksiniz. Dilerseniz flash diskinize kayıt edip, bir kırtasiyeden A3 kağıtlarına yada kalın karton kağıtlara da renkli çıktı alıp, çocuklarınıza kesip yapıştırmaları için şablon halinde sunabilirsiniz. Buyurun kağıt oyuncak şablonlarına ;

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kurdeleden Balık Figürü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir