KOLAY ASLAN NASIL ÇİZİLİR

 

 

0

 

Kolay aslan nasıl çizilir diyorsanız, bu yazımda paylaştığım aşamalı çalışmayı mutlaka değerlendirmelisiniz. Kendin yap çalışması olarak bu kolay ve basit çizim tekniğini çocuklarınıza da öğretebilirsiniz. Okul öncesi onların resim çizme kabiliyetlerini de geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz.

Sitemizde yer alan resim çizme ve boyama bölümlerinde bu tür kolay resim çizim örnekleri fazlaca bulunuyor. Hatta bu yazımın altında da karşınıza onlardan çokça çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çocuklarınızla birlikte eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz.

Kolay aslan nasıl çizilir diyenler için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmaları hem sevecek. Hem de yaparken eğleneceksiniz. Şimdi sizleri çocuklarınızla birlikte kolay aslan çizmeyi öğreneceğiniz öğretici çalışmanın resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

kolay-aslan-nasil-cizilir

 

Daha önce paylaştığımız ADIM ADIM KOLAY KUŞ ÇİZMEK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir