KOLAY AYAKKABI KALIBI ÇIKARTMAK

 

 

0

 

Kolay ayakkabı kalıbı çıkartmak için paylaştığım bu güzel örnekten yararlanarak sizde ayakkabı kalıbı çıkartmayı öğrenebilirsiniz. Adım adım ayakkabı kalıbı çıkartmak için paylaştığım örnekte ki gibi sizde kısa sürede yapıp, çeşit çeşit kalıplar çıkararak güzelce kullanabilirsiniz.

Kolay ayakkabı kalıp örneklerini sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kolay ayakkabı kalıbı çıkararak örgüyle buluşturabilir ve güzel ayakkabılar ortaya çıkarabilirsiniz. Adım adım ayakkabı kalıbı çıkarıp örgüyle harika ayakkabılar üretebilirsiniz.

 

 

Anlatımlı örgü ayakkabı yaparken kalıptan yararlanarak taban kısmının üstüne örgüye başlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-ayakkabi-kalibi-cikartmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir