Kolay Baykuş Boyama Resmi

 

 

0

 

Baykuş resimlerini geniş bir şekilde ele alacağınız paylaşımı çıktı alarak makas ile kestikten sonra ister boyama, isterseniz stickker veya daha farklı çalışmalarda kullanabilirsiniz. Baykuş resmi çizmek için veya kalıbı arıyorsanız da işinize yarayacağını düşünüyorum. Ben çocukların odasına baykuş sarkaç süs yapmak için araştırma yaptığımda karşıma çıktı.

Belki sizlerin de aradığı bir şeydir diyerek konuya iliştireyim dedim. Yaptığım ise A4 kağıdına çıktı almak oldu. Daha sonra makasla beğendiğim olan ilk saradaki 5.yi kesip, kalın karton üstüne yapıştırarak boyadık. Çocuklar çok sevdi ve en kısa sürede ikinci sıradaki baykuş modelini de boyama kalbını çıkartmayı düşünüyoruz.

Baykuş resim boyama örnekleri

Benzer kalıpları veya şablonları sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Hepsi de çok güzel ve bulduklarımı önce ben kullanıyorum. Daha sonra işinize yarar diye ve size kendi yöntemlerimi anlatarak sunuyorum. Bu tür şablonların olması çok güzel. Boyama kitabı hazırlamak veya resim çizimleri olsun çok işe yarıyorlar.

 

 

Kolay Baykuş Boyama Resmi

baykuş boyama kalıpları

Çocuklar için kullanabileceğiniz gibi geçenlerde komşum magnet yapmak istediğini söyledi. Ben de ona bu linki paylaştım. Sanırım en altaki soldan 3. baykuşların şablonunu çıktı alıp magnet yapmışlar. Hatta magneti küçük yapmışlar. Buzdolabına çok yakışmış.

Bunlar renksiz hali, bir de boyandığını düşünün. Gerçekten çok şirin oluyor. Eskiden böyle kalıpları şablonları ancak gazete eklerinde veya güzel gördüğümüz dergilerde bulabilirdik. Şimdiki genç nesil çok şanslı. Bizde bu şanstan istifade edelim diyoruz. İyi akşamlar hanımlar.

kaynak : pinterest.com

 

Daha önce paylaştığımız Peri Kostümü Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir