Kolay Bebek Patiği Örneği Resimli Videolu


kolay-bebek-patigi-600x415

Örgüden bebek patikleri yapmayı seviyorsanız sitemizde bunun üzerine birçok makale ve anlatım bulabilirsiniz. Yeni örgüye başlayanlardansanız bile hemen kolayca öğrenip öreceğiniz bir modeli sizlere tanıtmak istiyorum. Bende yakın zamanda örgü bebek patikleri yapmaya başladım.

İlk zamanlar yaparken zorlandığımı inkar edemem. Ama bu yazımızda paylaştığım çalışmanın hem örnek resmi var. Hem de anlatımlı videosu yer alıyor. Bu sayede sizde yeni doğan bebek sahibi iseniz patik yapmayı öğrenerek güzel patikler hazırlayabilirsiniz.

Bu makalemizde sizlere çok kolay bir şekilde bebeklerinize patik örebilmeniz için örnek resim ve videolu anlatım sunuyoruz. Dileyenler videoyu sonuna kadar izleyip, nasıl yapıldığını hızlı bir şekilde kolaylıkla öğrenebilirler.

Evde kolayca yapabileceğiniz bebek patik örneği sayesinde sizde para kazanabileceğiniz bu güzel çalışmalardan yapabilirsiniz.

Sitemizde anlatımlı kolay bebek patik modeli yapmak için birçok eğitici ve öğretici yanları olan videolar da bulunuyor. Onları da hemen bu yazımızın altından ulaşarak inceleyebilir ve yararlanabilirsiniz. Sizde yaptığınız patikler varsa bize gönderin sizin isminizle yayınlayalım.


kolay-bebek-patigi

Kolay bebek patiği örneği

Örgü işi bebek patik yapımı aslında zevkli bir iş olup, sizde öğrenerek değişik renklerde farklı bebek patikleri yapmaya başlayabilirsiniz. İnanın bende ilk başlamadan önce nasıl yaparım diye düşünüp dururdum. Ancak öğrendikten sonra daha farklı nasıl bebek patikleri ortaya çıkarırım diye düşünüyorum ve çalışıyorum.

Sizlerde izledikten sonra kolay bebek patiği yapılışını öğrenip, başkalarına da öğretebilirsiniz. Öğrenmek zor değil kolay ve hemen yapmak isteyeceksiniz. Benzer patik çalışmalarını altta da bulacaksınız. Onları da inceleyin ve birlikte öğrenelim. Kolay gelsin hanımlar.

Kuru Ağaç Dallarından Mumluk Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*