Kolay Bileklik Nasıl Yapılır?

kolay-bileklik-yapimi5

Yabancı bir sitede bulduğum kolay ve pratik bileklik yapımı anlatımını sizlerle paylaşmak istiyorum. Beğenirseniz yorumlarınızı bekliyoruz. Bu yazımda sizlere evde kolay bileklik yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kolay bileklik nasıl yapılır? diye merak edenler bu başlıkta paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı tamamlayabilirler.

Öncelikle bu tür çalışmalar yaparak kullanışlı bileklikler yapabilir ve kıyafetlerinize kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Evde takı yapımı ile ilgili sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde sıkça bu tür çalışmalara ulaşabilirsiniz. El yapımı takı çalışmaları için bu yazımın hemen sonunda karşınıza çıkacak başlıkları da inceleyebilirsiniz. Evde el yapımı kolay bileklik yapımı ile ilgili malzemeler ise şöyle ;

  • ip.
  • zincir.
  • keski aleti.
  • takı bağlantı parçası.

Malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımdaki gibi ilk olarak zincir üzerine ipi düğümleyerek işleme başlıyorsunuz. Ardından bir nevi ipi zincire örmeye devam ediyorsunuz. İşlemi tamamladıktan sonra ortaya kırmızı renkte zincir bileklik çalışması çıkıyor.

Bu güzel takı çalışmasını kolaylıkla tamamlayabilir ve farklı renkte ipler kullanarak bu güzel çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Değişik takılar yaparak kolaylıkla satışa sunabileceğiniz ürünleriniz de olmuş olur. Evde kolay takı yapmak isteyenler bu paylaşımdan yararlanarak değişik versiyonlarını da yapabilirler. Şimdi sizleri evde kolay el yapımı takı çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-bileklik-yapimi1

kolay-bileklik-yapimi21

kolay-bileklik-yapimi31

kolay-bileklik-yapimi41

kolay-bileklik-yapimi5

bracelet facile – Armband leicht gemacht – bracelet made easy – armillam pervia faciunt – braccialetto facile – pulsera hecha fácil

Evde kolay bilezik yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir el yapımı takı yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaştım. Benzer çalışmaları sitemizde takı tasarım bölümünden ulaşabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak için çeşitli çalışmaları ilerleyen günlerde tekrar sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*