Kolay Bileklik Yapılışı Resimli Örnekli


kolay-bileklik-yapimi42-600x415

Kolay Bileklik Yap

Evinizde kendi kendinize güzel şık bileklikler yapabilirsiniz. Hem de kolay bulabileceğiniz malzemelerden. Bu yazımızda da yine evinizde kendinize el yapımı bileklikler yapmanız için resimli anlatımlar bulabilirsiniz. Evde çok kısa sürede takı yapmak isteyenler arasında yer alıyorsanız, bu güzel çalışmaları mutlaka incelemelisiniz.

Kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede kendinize özel takılar yapmaya başlayabileceksiniz. Güzel takı yapmak için özel malzemelere de ihtiyacınız yok. Alttaki çalışmalarda gördüğünüz gibi değerlendirme mantığı ile bazı eşyalar kullanılıyor. Kolayca bileklik yapıp hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ayrıca bu tür çalışmaları öğrenip fazladan yaparak satıp para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kolay-bileklik-yapimi7

kolay-bileklik-yapimi22


kolay-bileklik-yapimi32

kolay-bileklik-yapimi42

kolay-bileklik-yapimi51

Kolay Vazo Yapımı Resimli başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*