KOLAY BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

Kolay boncuklu bileklik yapmak için daha önce ki paylaştığım çalışmalara benziyor. Bu yazımda iğneden kolay bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizdeki malzemelerle kolaylıkla yapabilirsiniz.

İp ve iğne gerekli olan çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi de belirtmek isterim. Kolay adımlar sayesinde sizde boncuklu bileklik yapabilir ve kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde giyebilirsiniz.

Kolay boncukla bileklik yapmak için resimli anlatımda ki adımları takip edin ve aynısını yapın. Benzer çalışmaları ise altta bulabilirsiniz.

Sitemizdeki takı kategorilerinde daha farklı anlatımlar ve örnek çalışmalara ulaşabileceğinizi de unutmayın. Şimdi sizleri kolay boncuk bileklik modeli yapmak için çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kolay-boncuklu-bileklik-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız BEYAZ RENK GECE KIYAFET KOMBİN ÖNERİLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir