Kolay Çanta Örme Resimli Anlatım


orgu-bileklik-yapimi2-480x415

Kolay Çanta Örme

Bu yazımızda sizlere kolay çanta örme tekniğini resimli olarak anlatan bir paylaşımda bulunacağız. Resimli anlatımdan yola çıkarak sizde kısa sürede kendinize el yapımı örme çanta yapabileceksiniz. Evde kolayca çanta örme çalışması yapmayı düşünüyorsanız bu güzel çalışma size yardımcı olacaktır.

Evde kolay çanta yapımı veya örgü çanta yapılışıyla ilgileniyorsanız benzer çalışmaları daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Hemen bu içeriğin altında bulunan benzer yazılar bölümünden daha güzellerine ulaşabilir ve anlatımlarından yararlanabilirsiniz. Öğretici birçok çalışmayı sitemizde bulabilir ve hemen öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.


kolay-canta-orme

orgu-bileklik-yapimi2

easy knitting bag – einfache Stricktasche – sac à tricoter facile – saco de tricô fácil – borsa lavoro a maglia facile – let strikning taske

Örgü Çanta Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*