Kolay Çanta Örme Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kolay Çanta Örme

Bu yazımızda sizlere kolay çanta örme tekniğini resimli olarak anlatan bir paylaşımda bulunacağız. Resimli anlatımdan yola çıkarak sizde kısa sürede kendinize el yapımı örme çanta yapabileceksiniz. Evde kolayca çanta örme çalışması yapmayı düşünüyorsanız bu güzel çalışma size yardımcı olacaktır.

Evde kolay çanta yapımı veya örgü çanta yapılışıyla ilgileniyorsanız benzer çalışmaları daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Hemen bu içeriğin altında bulunan benzer yazılar bölümünden daha güzellerine ulaşabilir ve anlatımlarından yararlanabilirsiniz. Öğretici birçok çalışmayı sitemizde bulabilir ve hemen öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

kolay-canta-orme

 

 

orgu-bileklik-yapimi2

easy knitting bag – einfache Stricktasche – sac à tricoter facile – saco de tricô fácil – borsa lavoro a maglia facile – let strikning taske

 

 

Daha önce paylaştığımız Örgü Çanta Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir