Kolay Çiçek Nasıl Yapılır? – Resimli Anlatım

kolay-cicek-nasil-yapilir-737x415

Kolay Çiçek Nasıl Yapılır? – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere artık yün parçalarından yapabileceğiniz harika bir çiçek çalışması paylaşacağım. Çok kolay bir şekilde fazlalık ipliklerden yapabilir ve çeşitli süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları olabildiğince sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Yine bu tarz çalışmaların yapılışlarını gösteren resimli anlatımları sitemizdeki kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz. Sizde evinizde bu güzel çalışmayı çok kolay bir şekilde yapabilir ve eğlenebilirsiniz.

Boş vazolarınız varsa veya TV ünitenizin önünü süslemek istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmayı mutlaka kullanmalısınız. Farklı renkleri tercih edebilir veya değişik renkte çiçek figürleri de yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın yapılışını resimli anlatımdan yararlanarak yapabilirsiniz.

kolay-cicek-nasil-yapilir

artificial flowers – fleurs artificielles – künstliche Blumen

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*