Kolay Çiçek Saksısı Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kolay Çiçek Saksısı Yapılışı Resimli Anlatım

Evinizde bahçeniz için veya balkonunuz için çok güzel çiçek saksıları yapabilirsiniz. Bu çalışmalar ile bahçenizi veya balkonunuzu mükemmelleştirebilirsiniz. Bu tür plastik değerlendirme çalışmalarını sizde yapabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bazen insana bu tür şeyler yapmak keyif veriyor. Bir şeylerle uğraşmak isteyenler için de güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

Kolay çiçek saksısı yapmak için deterjan kutusu kullanabilirsiniz. Yine şampuan kutusundan cep telefon tutacağı yapmak gibi değişik çalışmaları da daha önceleri paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan birçok güzel çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

kolay-cicek-saksisi-yapilisi

Töpfe leicht gemacht – Pots made easy – Pots rendue facile – Gryder nemt – Panelas fácil – Pentole semplice

 

 

Daha önce paylaştığımız Kavanozdan Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir