Kolay Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kolay Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Birçok şeyden cüzdan yapımıyla alakalı paylaşımlar yaptık. Bu yazımızda da sizlere pratik bir şekilde çok kolay cüzdan yapımını göstereceğiz. Resimli anlatımdan yararlanabilir ve sizde basit bir şekilde hızlıca cüzdan yapabilirsiniz.

Evde basit cüzdan yapmak için paylaştığım şablonda tüm detaylar aşama aşama verilmiş. Sizde evde kolayca bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabilir ve keyifle de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay cüzdan yapmak için paylaştığım çalışma da kullanılan malzemeyi kendinize göre derleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

kolay-cuzdan-yapilisi

leicht gemacht für den Geldbeutel – made easy on the wallet – fait facile sur le portefeuille – reso facile per il portafoglio – gjort let på tegnebogen – hecho fácil en la cartera

 

Daha önce paylaştığımız Kitap Cildinden Cüzdan Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir