KOLAY EL ÇANTASI NASIL YAPILIR

1x1.trans

Kolay el çantası nasıl yapılır diyenler için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay yapılan cüzdan çalışmalarını daha önce şablon şeklinde de paylaşmıştım. Diğer örnekler bu yazımızın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı el çantası çalışmaları sayesinde sizde çok güzel cüzdanlara veya el çantalarına sahip olabilirsiniz. Kolay yapılan el çantası veya para cüzdanı yapmak için sizde malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde kısa sürede yapacağınız cüzdanı ister el çantası, isterseniz de para cüzdanı olarak kullanabilirsiniz. Benzer çalışmayı fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize de verebilirsiniz.

Anlatımlı yapılan çalışmalar sayesinde sizde kumaş para cüzdanı, deri kumaştan el çantası yapmak gibi birçok güzel çalışmayı sitemiz sayesinde öğrenip, yapmaya başlayabileceksiniz.


Sitemizde birçok çalışmanın detaylı anlatımı yer alıyor. Tek yapmanız gereken ilgilendiğiniz kategorideki çalışmaları incelemek. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-el-cantasi-nasil-yapilir

KARTON KUŞ YUVASI HEDİYE PAKETİ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*