KOLAY EL ÇANTASI YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM

1x1.trans

Kolay el çantası yapmak şablonlu anlatım şeklinde bu yazımda yer alıyor. Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında çok şık ve asaletli bir el çantası yapımının detaylı anlatımı yer alıyor. Kısa sürede nasıl yapıldığını şablondan bakarak anlayacak ve aynısını yapabileceksiniz.

Daha önce de çok kolay yapılan el çantası şablonları paylaşmıştım. Kolay yapılan el çantası çalışmaları ile sizde kendinize veya sevdiklerinize bu güzel çalışmayı yapıp, hediye de edebilirsiniz. Gerçekten çok güzel duran çantaları kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum.

Zorlanacağınız fazla bir kısımları yok. Detaylı anlatımda yararlanarak sizde kısa sürede çok şık ve şirin el çantaları yapabilirsiniz. Anlatımlı el çantası çalışmasında şablon da verilmiş. Deri kumaş kullanılmış. Sizde deri kumaştan el çantası çalışmasını yapabilir ve kıyafetlerinizle uyumlu renklerde yaptığınız el çantalarını keyifle kullanabilirsiniz.


Evde kolay çanta yapmak için paylaştığım çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da birçok güzel el çantası çalışmasına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-el-cantasi-yapmak-sablonlu

ANLATIMLI KOLAY TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*