KOLAY FARE ÇİZMEK

 

 

0

 

Kolay fare çizmek isteyenler için bu güzel örneği paylaşmak istedim. Daha önce de kolay hayvan çizimleriyle ilgili birçok çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum.

Hem evde kolay yapılan bu güzel kolay çalışmalarla çocuklarınızın el becerilerini geliştirmiş olacaksınız. Hem de kolay fare çizimi sayesinde çocuklarınızın kolay resim çizme kabiliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olacaksınız.

Kolay fare çizmek için paylaştığım anlatımlı resimde kolay adımlarla nasıl fare çizeceğiniz gösteriliyor. Bu güzel örneği çocuklarınız için önce siz daha sonra çocuklarınızı alıştırmak için kullanabilirsiniz.

 

 

Benzer hayvan çizimlerini hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Evde kolay hayvan çizimleri için daha farklı çalışmalar ve örnek anlatımlı çalışmalar buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay fare çizmek için örnek anlatımlı resim şöyle ;

kolay-fare-cizimi

source

 

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN KOLAY YILBAŞI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir