KOLAY FARE ÇİZMEK


Kolay fare çizmek isteyenler için bu güzel örneği paylaşmak istedim. Daha önce de kolay hayvan çizimleriyle ilgili birçok çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum.

Hem evde kolay yapılan bu güzel kolay çalışmalarla çocuklarınızın el becerilerini geliştirmiş olacaksınız. Hem de kolay fare çizimi sayesinde çocuklarınızın kolay resim çizme kabiliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olacaksınız.

Kolay fare çizmek için paylaştığım anlatımlı resimde kolay adımlarla nasıl fare çizeceğiniz gösteriliyor. Bu güzel örneği çocuklarınız için önce siz daha sonra çocuklarınızı alıştırmak için kullanabilirsiniz.

Benzer hayvan çizimlerini hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Evde kolay hayvan çizimleri için daha farklı çalışmalar ve örnek anlatımlı çalışmalar buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay fare çizmek için örnek anlatımlı resim şöyle ;

kolay-fare-cizimi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*