KOLAY FERMUARLI KOZMETİK ÇANTA YAPMAK

 

 

0

 

Kolay fermuarlı kozmetik çanta yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay bir şekilde kısa sürede yapabilir ve makyaj malzemelerinizi içinde tutabilirsiniz. Anlatımlı kozmetik çanta yapmak için şablondan yararlanabilir ve deri kumaşından, normal kumaştan veya keçe türü malzemelerden bu güzel çantayı yapabilirsiniz.

Polar kumaşından da yapabilirsiniz. Anlatımlı fermuarlı kozmetik çanta yapmak isteyenler için şablonda ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş. Anlatımdan yararlanarak bu güzel kozmetik çantayı sizde yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Adım adım nasıl kozmetik çanta yapacağınız detaylı olarak belirtilmiş. Kısa sürede benzerini veya kendinize göre değişik bir kozmetik çantası da üretebilirsiniz.

Bu şekilde ki çalışmaları değişik biçimlerde yapabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz. Sitemizde birçok kolay çanta yapmak için şablonlara ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da benzer güzel çanta şablonları karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı kolay çanta yapımı sayesinde hem keyifli zamanlar geçirmiş oluyorsunuz. Hem de çok güzel keçe makyaj çantası veya kumaş makyaj çantası sahibi olmuş oluyorsunuz. Keçeden de bu tür çalışmaların yapımını anlatan çalışmalar daha önce paylaşmıştım.

 

 

Adım adım sizde nasıl yapıldığını öğrenerek kısa sürede çok güzel kozmetik çanta veya kozmetik cüzdan yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp hediye de edebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı kozmetik çanta yapımının şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-fermuarli-kozmetik-canta-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir