KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR

 

Evde kolay fil nasıl çizilir? diyen ev hanımları için paylaştığım bu güzel okul öncesi kolay çizim çalışmasına benzer birçok çalışmayı daha önce de sitemizde paylaşmıştım.

Adım adım kolay fil çizimi sayesinde çocuklarınıza kolay hayvan çizmeyi pratik bir şekilde öğretebilirsiniz. Okula giden çocuklarınızın resim yani el becerilerini bu şekilde geliştirebilir ve çok güzel hayvan resimleri çizmelerini sağlayabilirsiniz.

Sitemizde kolay hayvan çizimleri olarak paket paket paylaştığım çalışmalara ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında ki örnek hayvan resimleri çizmek için paylaşımlara göz atmanızı öneririm.

 

 

Anlatımlı olmaları ve adım adım nasıl çizeceğiniz gösterildiği için sizde kolay bir şekilde hayvan çizimlerini kolayca öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri kolay fil çizmek için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-fil-nasil-cizilir

source

Daha önce paylaştığımız KOLAY FARE ÇİZMEK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

3 Comments on KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR

  1. teşekkürler emirhan bey, aynen öyle çocuklar için bu tür çalışmalar iyi oluyor. hem derslerine yardımcı hem de iyi not almış oluyorlar ve bizde seviniyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*