Kolay Folyo Tırnak Tasarımı


kolay-folyo-tirnak-tasarimi-500x415

Evde kolay folyo tırnak tasarımı yapabileceğiniz güzel bir resimli anlatım paylaştım. Sizde evinizde tırnaklarınızı süslemeyi seviyorsanız, bu güzel çalışmayı kolaylıkla ve eğlenerek evinizde yapabilirsiniz. Birçok yerde görüyorum tırnaklarını şekilden şekle sokuyorlar. Gerçekten de eğlenceli ve güzel gözüküyor. Daha önce penguen tırnak süsleme çalışmasını paylaşmıştım. Benzer çalışmaları bu yazımın hemen sonunda karşınıza gelecek bölümden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma ise folyo tırnak tasarımı yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatımdan oluşuyor. Yapmak için kalıp olarak tırnağınıza folyo kağıdı kullanabilirsiniz. Yada benzeri bir malzeme ile tırnağınıza şekil yapacağınız kalıbı çıkarabilirsiniz. Daha sonrasında farklı oje renkleri ile tırnaklarınızı süslemeniz yeterli olacaktır. Bu tür çalışmaları ilerleyen zamanlarda daha çok paylaşmaya çalışacağım. Şimdi sizleri evde kolay folyo tırnak tasarımı yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.


kolay-folyo-tirnak-tasarimi

Renkli tırnak boyama çalışmalarını ilerleyen günlerde daha çok paylaşmaya çalışacağım. Benzer çalışmaları kişisel bakım ve güzellik kategorilerinde bulabilirsiniz. Gerçekten çalışmayı yaptıktan sonra tırnaklarınıza bakan bir daha bakacak. Kolay gelsin.

source : http://imgfave.com/view/3449857

Çanta Şeklinde Kitap Kaplık Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*