Kolay Folyo Tırnak Tasarımı

 

 

0

 

Evde kolay folyo tırnak tasarımı yapabileceğiniz güzel bir resimli anlatım paylaştım. Sizde evinizde tırnaklarınızı süslemeyi seviyorsanız, bu güzel çalışmayı kolaylıkla ve eğlenerek evinizde yapabilirsiniz. Birçok yerde görüyorum tırnaklarını şekilden şekle sokuyorlar. Gerçekten de eğlenceli ve güzel gözüküyor. Daha önce penguen tırnak süsleme çalışmasını paylaşmıştım. Benzer çalışmaları bu yazımın hemen sonunda karşınıza gelecek bölümden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma ise folyo tırnak tasarımı yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatımdan oluşuyor. Yapmak için kalıp olarak tırnağınıza folyo kağıdı kullanabilirsiniz. Yada benzeri bir malzeme ile tırnağınıza şekil yapacağınız kalıbı çıkarabilirsiniz. Daha sonrasında farklı oje renkleri ile tırnaklarınızı süslemeniz yeterli olacaktır. Bu tür çalışmaları ilerleyen zamanlarda daha çok paylaşmaya çalışacağım. Şimdi sizleri evde kolay folyo tırnak tasarımı yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

kolay-folyo-tirnak-tasarimi

Renkli tırnak boyama çalışmalarını ilerleyen günlerde daha çok paylaşmaya çalışacağım. Benzer çalışmaları kişisel bakım ve güzellik kategorilerinde bulabilirsiniz. Gerçekten çalışmayı yaptıktan sonra tırnaklarınıza bakan bir daha bakacak. Kolay gelsin.

source : http://imgfave.com/view/3449857

 

 

Daha önce paylaştığımız Çanta Şeklinde Kitap Kaplık Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir