Kolay Hediye Paketi Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


kolay-hediye-paketi-nasil-yapilir18-737x415

Bu yazımda sizlere kolay hediye paketi yapmak için harika resimli anlatımlar paylaştım. Evde kartondan hediye kutusu yapmak için daha önce de benzer birçok çalışmayı kağıt karton kategorisinde paylaşmıştım. Bu yazımda da yine kolay hediye paketi nasıl yapılır diyenler için harika bir çalışma paylaştım.

Evde kolay hediye paketi hazırlamak için öncelikle size süs paketlerinin şablonları lazım olur. Sitemizde yer alan kağıt karton bölümünde sürekli olarak hediye paketi hazırlama ile ilgili şablonları paylaştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz hediye paketi şablonu paylaştım.


Altta resimli anlatımlarda öncelikle mukavvadan şablon çıkartmak için kendinize kopyasını çıkarmanız gerekiyor. Kopyasını ise yazıcıdan resmin çıktısını alabilir ve kartonun üzerinde koyup kopyasını çekebilirsiniz. Altta paylaştığım taslaklardan birisini şablon olarak kopyasını çıkarıp, kartondan veya kalın el işi kağıdından yapabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek çalışma ve kolay hediye paketi yapmak için şablonlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Sitemizde ve hatta bu yazımın en altında karşınıza değişik hediye paketi hazırlama ile ilgili birçok çalışma çıkacak. Bu tür çalışmaları çok seviyorum. Hem yapımı kolay oluyor. Hem de sevdiklerimize bu tür eğlenceli hediye kutularında sürprizlerimizi verince daha çok seviniyorlar. Genelde lüks mağazalardan alışveriş yapınca bu tür hediye paketlerini sizlere sunabiliyorlar. Fakat yapımı kolay olan bu çalışmaları sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Mutlaka deneyin. Kolay gelsin.

source : www.diarian.blogspot.com

Kurdele Nakışı İle Üzüm Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*