Kolay Kapı Perdesi Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kolay Kapı Perdesi Yap

İş yeriniz için özellikle yaz aylarında açık bıraktığınız kapılarınıza asabileceğiniz harika bir kapı perdesi yapılışı ile karşınızdayız. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinize veya iş yerinize harika kapı perdeleri yapabilirsiniz. Evde kapılara kolayca kapı perdesi yapmak için altta paylaştığımız çalışmadan yararlanabilirsiniz.

Kolay bir şekilde kapılara perde yapıp hemen kullanmaya başlayabileceğiniz gibi değişik şekilde de yaparak kendi fikirlerinizi de çalışmaya ekleyebilirsiniz. Özellikle yazın bu tür güzel çalışmaları yaparak evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Malzemeleri kendinize göre seçebilir ve değişik fikirler ortaya koyabilirsiniz. Kolay gelsin.

kolay-kapi-perdesi-yapmak1

kolay-kapi-perdesi-yapmak2

kolay-kapi-perdesi-yapmak3

kolay-kapi-perdesi-yapmak4

 

 

kolay-kapi-perdesi-yapmak5

kolay-kapi-perdesi-yapmak6

kolay-kapi-perdesi-yapmak7

kolay-kapi-perdesi-yapmak8

door curtain made – Türvorhang gemacht – rideau de porte a fait – cortina de porta feitas – tenda porta fatta – dør gardin lavet

 

 

Daha önce paylaştığımız Gramafon Kağıdından Gül Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir