Kolay Kapı Süsü Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Evde kolay kapı süsü yapmak isteyenler için sürekli değişik malzemelerden yapılan süs çalışmalarının resimli anlatımları ile anlatımlı videolarını paylaştım.

Bu yazımda da yine sizlere evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz kolay kapı süsü nasıl yapılır sorularınıza cevap olacak nitelikte harika bir resimli anlatım paylaştım.

Kartondan veya sert bir plakadan yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde çok güzel kapı süsü modeli yapabileceksiniz. Zaten bu yazımın altında benzer çalışmalar karşınıza gelecek.

Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay kapı süsü yapmak için malzemeleri evinizde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Adı üstünde süs olacak her türlü malzemeyi kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay kapı süsü yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kolay-kapi-susu-nasil-yapilir

source : http://stylowi.pl/13194023

 

Daha önce paylaştığımız Gömlek Yakasından Süslü Takı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir