Kolay Kapı Süsü Nasıl Yapılır


Evde kolay kapı süsü yapmak isteyenler için sürekli değişik malzemelerden yapılan süs çalışmalarının resimli anlatımları ile anlatımlı videolarını paylaştım.

Bu yazımda da yine sizlere evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz kolay kapı süsü nasıl yapılır sorularınıza cevap olacak nitelikte harika bir resimli anlatım paylaştım.

Kartondan veya sert bir plakadan yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde çok güzel kapı süsü modeli yapabileceksiniz. Zaten bu yazımın altında benzer çalışmalar karşınıza gelecek.

Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay kapı süsü yapmak için malzemeleri evinizde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Adı üstünde süs olacak her türlü malzemeyi kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay kapı süsü yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-kapi-susu-nasil-yapilir

source : http://stylowi.pl/13194023

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*