Kolay Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kolay Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

Evinizde kapılar için çok güzel harika kapı süsleri yapabilirsiniz. Bir önceki yazımızda da sizlere kapı süsü yapılışı ile ilgili anlatım sunmuştuk. Bu da farklı bir anlatım… Altta yer alan çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Değişik ve ilgi çekici bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

 

 

Nelerden kapı süsü yapılır diyorsanız, birçok güzel anlatımı sitemizde bulacağınızı ve hepsinden de öğrendikten sonra keyifle yararlanacağınızı söylemek isterim. Kolay kapı süsü yapılışıyla alakalı bu güzel çalışmada da yine kalp şeklinde kapı süsü yapılmış. Sizde kalp kapı süsü yapabilir ve eşinizi mutlu edebilirsiniz. Kolay gelsin.

Türverzierung leicht gemacht – door ornament made easy – ornement de porte facile – dør ornament nemt – porta ornamento feito fácil – porta ornamento facile

 

 

Daha önce paylaştığımız Poşetten Çanta Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir