Kolay Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Kolay Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

Evinizde kapılar için çok güzel harika kapı süsleri yapabilirsiniz. Bir önceki yazımızda da sizlere kapı süsü yapılışı ile ilgili anlatım sunmuştuk. Bu da farklı bir anlatım… Altta yer alan çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Değişik ve ilgi çekici bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Nelerden kapı süsü yapılır diyorsanız, birçok güzel anlatımı sitemizde bulacağınızı ve hepsinden de öğrendikten sonra keyifle yararlanacağınızı söylemek isterim. Kolay kapı süsü yapılışıyla alakalı bu güzel çalışmada da yine kalp şeklinde kapı süsü yapılmış. Sizde kalp kapı süsü yapabilir ve eşinizi mutlu edebilirsiniz. Kolay gelsin.

Türverzierung leicht gemacht – door ornament made easy – ornement de porte facile – dør ornament nemt – porta ornamento feito fácil – porta ornamento facile

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*