Kolay Kar Küresi Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kolay Kar Küresi Yapımı Resimli Anlatım

Kışın gelmesiyle, birçoğumuz evimize güzel objeler satın alırız. Bu yazımızda sizlere para harcamadan kendi kendinize kolay bir şekilde evde kar küresi yapımı ile ilgili paylaşımda bulunacağız. Size bu yazımızda kolay kar küresi nasıl yapılır? bunu resimli anlatımla paylaşacağız. Resimli anlatıma göre sizde evinizde kolay bir şekilde ev yapımı kar küre sahibi olacaksınız. Yapımı gerçekten çok kolay olan kar küresi çalışmasını daha farklı şekillerde de yapabilirsiniz. Örnek çalışmanın resimli anlatımı aşağıdadır.

Malzemeler :

– kapaklı kavanoz.
– küçük figürler.
– silikon tabancası.
– sim.
– su.
– 1 çorba kaşığı gliserin (isteğe bağlı)

 

 

Kavanoz veya balık fanusu da olabilir. Seçeceğiniz bir cam kavanozun içine kullanacağınız figürleri çocukların sürpriz yumurtalarından çıkan küçük sevimli oyuncaklardan da seçebilirsiniz. Yada evinizde küçük oyuncak figürler varsa onları da tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız figürü cam kavanozun kapağına veya dibine iyice yapıştırın. Daha sonra bir miktar sim koyup, üzerini su ile doldurun. Simlerin hızlı akmasını istemiyorsanız, gliserin kullanabilirsiniz. Resimli anlatım aşağıdadır. İsterseniz resimli anlatıma göre kar küresi yapılışını takip edebilirsiniz. Evde kar küresi yapımı ile ilgili bu yazımızı beğenirseniz, yorum yazmayı unutmayın.

Sizde kolaylıkla daha değişik kar küreleri yapabilirsiniz. Farklı figürler ile daha değişik kar küreler yapabilirsiniz. Hem eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Hem de sevdiklerinize hediye olarak da sunabilirsiniz.

fare la neve – make snow – faire de la neige – machen Schnee – gøre sne – fazer neve

 

 

Daha önce paylaştığımız Haşlanmış Yumurtalar Soğumasın başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir