Kolay Kedi Çizimi

 

 

0

 

Kolay Kedi Çizimi

Bu yazımızda sizlere kolay kedi nasıl çizilir? onu göstereceğiz. Çocuğunuza veya çocuğunuzun kendisine çizdirebileceğiniz harika bir çalışma… Kolay resim çizimleri ile ilgili nasıl çizilir kategorisinde birçok hayvan resimlerinin kolay çizimlerini gösteren anlatımlı çalışmalar paylaştım.

Dilerseniz ilgili kategoriye bakabilir ve farklı hayvan çizimleri ile ilgili çalışmalara yönelebilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde çocuklarınıza pratik bir şekilde kolay kedi çizimini öğrenebilecekleri bir çalışma paylaştım. Umarım beğenirsiniz.

Evinizde bu örnek resimde olduğu gibi çocuklarınıza alıştırma yaptırabilir ve örnek resimden yararlanarak çocuklarınızın çok kolay bir şekilde hayvan resmi çizmesini öğretebilirsiniz. Diğer hayvan resmi çizimleri ile ilgili çalışmalar yine bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak.

 

 

O çalışmalara da göz atabilir ve farklı hayvan resimleri çizimleri ile ilgili çocuklarınızı eğitme fırsatı bulabilirsiniz. Aşağıdaki örneği dilerseniz bilgisayarınızdan A4 kağıdına çıktı alabilir ve kopya taslak olarak çocuklarınıza kullandırtabilirsiniz.

kolay-kedi-cizimi

kolay-kedi-nasil-cizilir

Bu örneği ekranınıza A4 kağıdı sabitleyerek, kopyasını çıkarabilirsiniz. Yada bakarak çocuğunuzla birlikte eğlenceli bir şekilde çizebilirsiniz.

dessin de chat – cat drawing – katzenzeichnen

 

 

Daha önce paylaştığımız 50 Adet 2016 Lif Modelleri Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir