Kolay Kuş Çizimi

 

 

0

 

Daha önce kolay kedi çizimlerini derinlemesine paylaşmıştım. Hatta farklı farklı çizimlerine yer vermiştim. Bu yazımızda ise yine çocukların seveceği kuş çizimlerini kolay çizebilecekleri şekilde adım adım öğretici resimlerini paylaşmak istedim.

Çocuklarınız için A4 kağıda çıktı alarak kitapçık haline getireceğiniz kuş çizimleri arasında sevimli karakter twity de var. Çizgi filmini seven çocuklarınıza onu nasıl kolayca çizeceklerini de öğretebilirsiniz. Kolay kuş nasıl çizilir sorularına da yanıt alacağınız güzel örnekler hemen altta birkaç adet şeklinde yer alıyor.

Kolay kuş nasıl çizilir

Kolayca çocuklarınızla birlikte öğreneceğiniz çizimlerde birkaç adımda kuş nasıl çizilir gösterilmiş. Ben genelde bu tarz çizimler görünce ekrana şeffaf bir kağıt tutturuyorum ve kalemle üzerinden geçerek kopyasını çıkartıyorum. Böylece yazıcıyı fişe takıp çıktı almama gerek kalmıyor. Tabi ki bu dediğimi 1 adet resim için yapıyorum.

kolay-kus-cizimi

pratik-kus-nasil-cizilir

adim-adim-kus-cizimleri

 

 

basit-kus-nasil-cizilir

kolay-kus-nasil-cizilir

kolay-kus-cizimleri

Çizeceğiniz resimler çoksa yazıcı öneririm. Çıktı alarak sayfaları zımbalayabilir ve çocuklara resim çizim kitapçıkları hazırlayabilirsiniz. Kolay adımlarla öğrenecekleri kuş çizimleri sayesinde hem el becerilerini geliştirirler. Hem de resim çizmeyi severek, sizden pahalı oyuncaklar istemeyi de zamanla unuturlar.

Bu tür fikirleri sitemizde çoğunlukla bulabilirsiniz. Okul öncesi çalışmalar ve güzel paylaşımlara yer verdiğimiz sitemizde daha birçok hayvan çizimleri ve değişik karikatür çizimleri yer alıyor. Onları da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkan benzer yazılar bölümünde göreceksiniz. İncelemeden sayfadan ayrılmayın. İyi akşamlar hanımlar.

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Köpek Çizimi başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir